گزارش و خبر

استقبال و حمایت قاطعانه مردم ولسوالی‌های بهسودین و دایمیرداد ولایت میدان وردک از تیم دولت‌ساز

(یک‌شنبه ـ ۳۱ سنبله) هزاران تن از مردم ولسوالی‌های بهسودین و دایمیرداد ولایت میدان وردک از تیم دولت‌ساز به رهبری داکتر محمداشرف غنی اعلام حمایت کردند.

در این اجتماع بزرگ که استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور و معاون تیم دولت‌ساز حضور داشت داکتر صادق مدبر طی سخنانی از حمایت‌های قاطعانه و پُرشور مردم ولسوالی‌های یادشده تشکر کرده و افزود که مردم با آگاهی کامل به پای صندوق‌های رأی حضور خواهند یافت.

رئیس شورای رهبری حزب انسجام ملی پیرامون مشکلات مردم ولایت میدان وردک به خصوص ولسوالی‌های بهسود و دایمیرداد گفت که برای مشکلات امنیتی دره میدان باید راه حل فوری و اساسی پیدا شود و دولت در این زمینه متعهد است. وی دفاع مردم بهسود در برابر تهاجم‌های افراد مسلح زیرنام کوچی را نیز مورد ستایش قرارداد.

داکتر مدبر به پروژه‌های زیربنایی و بازسازی نیز اشاره کرد و گفت: «دولت‌ روی تکمیل پروژه گردن‌دیوال کار می‌کند و تیم دولت‌ساز در این زمینه تعهد جدی دارد. از تمام مردم و نیروهای امنیتی مستقر در مربوطات این پروژه می‌خواهیم تا امنیت آن را به شکل درست تأمین کنند. مسئولان پروژه هم زمین‌هایی را که در مسیر سرک قرار دارند،‌ عادلانه استملاک نمایند و نباید در این زمینه حق مردم ضایع شود».

رئیس شورای رهبری حزب انسجام ملی گفت: «ان‌َشاءالله تیم دولت‌ساز پس از پیروزی، معدن آهن حاجی‌گک را قرارداد و استخراج می‌کند که برای مردم زمینه کار و اشتغال فراهم خواهد شد. سایر پروژه‌های توسعه‌ای نیز پس از پیروزی تیم دولت‌ساز در ساحات هزاره‌جات و بهسود اجرا و عملی خواهد شد».

وی گفت: «مردم بهسود در دور‌های گذشته کاندیداها زیادی را حمایت کردند؛ اما متأسفانه آنان به تعهدات خود عمل نکردند. این بار، نوبت استاد دانش است. ما در کنار ایشان قرار داریم و به تیم دولت‌ساز رأی دهد تا خدمات اساسی برای شما انجام شود. سایر کاندیداها و به خصوص داکتر عبدالله در گذشته امتحان داده و نباید مردم این بار نیز رأی خود را ضایع سازند. عبدالله خواست‌های شما مردم را برآورده نکرد، در حالی که می‌توانست به بخشی از تعهدات خود عمل کند».

داکتر مدبر، در بخش دیگری از سخنان خویش گفت که آقای سرور دانش معاون رئیس جمهور و معاون تیم دولت‌ساز، همیشه در خدمت مردم بوده و دست‌رسی به جناب ایشان به سادگی انجام می‌شود. او مستحق حمایت قاطعانه است.