گزارش و خبر

مجلس هماهنگی کمپاین تیم «دولت‌ساز» در دفتر مرکزی حزب انسجام ملی برگزار شد

مجلس هماهنگی کمپاین تیم «دولت‌ساز» با حضور اعضای ارشد حزب انسجام ملی، برخی از مسئولان دفاتر ولایتی، علما، مسئولان نهادهای اجتماعی همسو، مسئولان بخش‌های اجرایی و تعدادی از جوانان و بانوان امروز (جمعه ـ ۱۸ اسد) در دفتر مرکزی حزب در کابل برگزار شد.

در این مجلس، داکتر صادق مدبر رئیس شورای رهبری حزب انسجام ملی بیان داشت که حزب برفیصله خود مبنی بر حمایت از  تیم  «دولت‌ساز» قاطعانه ایستاد است و در این راستا دفاتر مرکزی و ولایتی کار می‌کنند.

داکتر مدبر از همه اعضا و هواداران حزب انسجام ملی خواست تا بیشتر از پیش در راستای حمایت از تیم دولت‌ساز فعال شوند و نقش خود را به صورت پُررنگ ایفا نمایند.

در این مجلس، محمدظاهر زارع؛ عضو کمیته سیاسی حزب انسجام ملی نیز صحبت کرد و گفت: «رئیس‌جمهور غنی طرح‌های مدون را برای بهبود اقتصاد، اجتماع و سیاست خارجی کشور دارد.»

این عضو کمیته سیاسی حزب انسجام ملی خاطر نشان ساخت: «ما با تشخیص این که حمایت از دولت‌ُساز به نفع مردم است وارد میدان انتخابات شده‌ایم. حال بر ما است که باید جدی و تیمی کار کنیم. انتخابات فرصتی برای تثبیت جایگاه حزب، یارگیری سیاسی و انسجام بیشتر تشکیلاتی است. ما باید فرصت را از دست نداده و نقش موثر خود را ایفا کنیم.»

این مجلس، با دعائیه حجت‌الاسلام حاج جمعه‌خان محمدی رئیس مجتمع علمای راهیان نور به پایان رسید.