حزب انسجام ملی افغانستان

تازه ها: .

با درود!

پایگاه انترنتی انسجام‏ملی پذیرای نوشته‏های سیاسی، مطالب اقتصادی و اجتماعی، مقاله‏های پژوهشی، گزارش‏ها، نوشته‏های فرهنگی - ادبی، گفت‏وگوها، خبرهای دقیق و عکس‏های خبری تمام بینندگان است.
شما می‏توانید مطالب و عکس‏های خبری خود را برای نشر روی صفحه‎‏ی انترنتی ما به نشانی این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید   بفرستید.  
 زمانی که مطلب خود را برای ما می‏فرستید، به چند نکته توجه فرمایید: 
­ خبرهای را که برای نشر روی صفحه‏ی انترنتی انسجام‏ملی ارسال می‏فرمایید، دقیق باشند.
­ از فرستادن مطالب قبلا نشر شده، خود داری نموده و زحمت فرستادن آن را به ما نکشید.
­ مطالب پژوهشی، باید مستند به منابع معتبر باشند. ضمیمه‏ی منابع و ماخذ برای مطالب پژوهشی ضروری می‏باشد.
انسجام‏ملی از پذیرش خبرهای ناموثق، پژوهش‏های بدون مرجع و مطالبی که در آن به آموزه‏های اسلامی، ارزش‏های ملی و شخصیت‏های حقیقی، به نحوی بی‏احترامی صورت گرفته باشد، معذور است.

خواننده ارجمند!

همچنان، ما از طرح‏ها، دیدگاه‏ها، پیشنهادها و انتقادهای بجا و سازنده، استقبال نموده و آمادگی خود را برای "تغییر" اعلام می‏داریم.
شما می‏توانید طرح، ديدگاه، پيشنهاد و یا هم انتقاد خود را نیز به نشانی این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید بفرستيد.
در صورت امکان، به دفتر مرکزی حزب انسجام‏ملی افغانستان/ دفتر مطبوعاتی، تشریف بیاورید.
نشانی دفتر: گولایی دواخانه، ناحیه سوم - کابل. دفتر مرکزی حزب انسجام‏ملی افغانستان.
 

اشتراک با دوستان: اين صفحه را با دوستان خود از طريق ويب سايت هاي شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

یادداشت سردبیر

حکومت مجبور است که بخش بزرگی از توان و انرژی خود را صرف جلوگیری از چاق شدن بحران کند. حکومت باید اصلاحات اساسی را به صورت فوری در نهادهای امنیتی به گونه‌ای اعمال کند که منجر به بهبود امنیت و استقرار ثبات شود؛ حکومت باید عاملان کشتار تظاهرات اخیر و آنانی را که در تأمین امنیت اجتماعات مردمی سهل‌انگاری کرده‌اند، به پنجه قانون بسپارد، حکومت باید با اصلاح شیوه رفتاری خود، اعتماد بین ...

ادامه مطلب

Editorial

Nonetheless, the concern is that the national unity government account the signed agreement between Afghanistan national intelligence and Pakistan national intelligence reliable and act based on that agreement, Because, nothing has been mentioned within this agreement accounting the agreement “primary proposal”. On the other hand, when the national unity government declared that they have just signed the “primary proposal”, a wave of ...

Read More...

تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت برای حزب انسجام ملی افغانستان محفوظ می باشد. 2017 ©
نقل مطالب با ذکر منبع مانعي ندارد.