حزب انسجام ملی افغانستان

تازه ها: .

هیأت حزب انسجام ملی افغانستان با انجنیر حکمتیار امیر حزب اسلامی افغانستان دیدار کرد

سه شنبه, ٢٦ ثور ١٣٩٦

امروز (دوشنبه ـ‌ 25 ثور) داکتر صادق مدبر رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی و هیأت همراه ایشان با انجنیر حکمتیار امیر حزب اسلامی افغانستان در اقامت‌گاه وی دیدار کرد.

در آغاز، وکیل محمدنور اکبری معاون حزب انسجام ملی به نمایندگی از حزب انسجام ملی از اقدام اخیر آقای حکمتیار تمجید و قدردانی نموده گفت که امیدواریم آمدن شما به تحکیم هرچه بیشتر وحدت ملی، تأمین امنیت و استقرار ثبات در کشور کمک کند.

معاون حزب انسجام ملی افزود که مردم افغانستان به همگرایی ملی بیش‌تر از پیش نیاز دارند و رهبران سیاسی باید در این مسیر پیشگام باشند.

از سویی‌هم، انجنیر گلبدین حکمتیار امیر حزب اسلامی افغانستان بیان داشت: «به مردم افغانستان اطیمینان می‌دهیم که به صورت مشترک برای حل مشکلات کشور کار کنیم.»

آقای حکمتیار با بیان این که در طول تاریخ مردم افغانستان بین هم مشکل نداشتند؛ افزود که تلاش می‌کنیم بین احزاب، شخصیت‌های سیاسی و حکومت همگرایی را به وجود آوریم که به پایان بخشیدن جنگ و ناامنی در کشور منجر شود.

وی افزود که طرح‌های تجزیه طلبانه را نمی‌پذیریم.

امیر حزب اسلامی در ادامه گفت که در رابطه به چگونگی نظام و شیوه برگزاری انتخابات شفاف کار کنیم و روی یک میثاق ملی توافق نماییم.

اشتراک با دوستان: اين صفحه را با دوستان خود از طريق ويب سايت هاي شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

یادداشت سردبیر

حکومت مجبور است که بخش بزرگی از توان و انرژی خود را صرف جلوگیری از چاق شدن بحران کند. حکومت باید اصلاحات اساسی را به صورت فوری در نهادهای امنیتی به گونه‌ای اعمال کند که منجر به بهبود امنیت و استقرار ثبات شود؛ حکومت باید عاملان کشتار تظاهرات اخیر و آنانی را که در تأمین امنیت اجتماعات مردمی سهل‌انگاری کرده‌اند، به پنجه قانون بسپارد، حکومت باید با اصلاح شیوه رفتاری خود، اعتماد بین ...

ادامه مطلب

Editorial

Nonetheless, the concern is that the national unity government account the signed agreement between Afghanistan national intelligence and Pakistan national intelligence reliable and act based on that agreement, Because, nothing has been mentioned within this agreement accounting the agreement “primary proposal”. On the other hand, when the national unity government declared that they have just signed the “primary proposal”, a wave of ...

Read More...

تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت برای حزب انسجام ملی افغانستان محفوظ می باشد. 2017 ©
نقل مطالب با ذکر منبع مانعي ندارد.