حزب انسجام ملی افغانستان

تازه ها: .

پیام تسلیت و همدردی داکتر صادق مدبر در پیوند به حملات انتحاری در مراسم خاکسپاری پیکر شهید محمد سالم ایزدیار

بسم الله الرحمن الرحیم

تروریستان خون‌آشام و دشمنان صلح، ثبات و آرامش مردم افغانستان روز شنبه با حملات پی‌هم انتحاری برنمازگزاران پیکر شهید محمد سالم ایزدیار فعال مدنی حدود بیست تن را شهید و ده‌ها تن دیگر را زخمی نموده‌اند.

اینجانب این حملات را محکوم می‌نمایم، به ارواح جان‌باختگان این رویداد درود می‌فرستم و به زخمی‌ها شفای عاجل و کامل از خداوند مهربان تمنا دارم.

بدون‌شک، مسئولان امنیتی در تامین امنیت نمازگزاران کوتاهی کرده، مقصراند و باید پاسخگو باشند.

همچنین باتوجه به شرایط حساس کشور انتظار از مردم آگاه و سربلند افغانستان این است که خویشتنداری خویش را حفظ کنند و شکار توطئه‌ها نشوند. در حال حاضر کشور به همگرایی، همسویی و همدلی میان همه شهروندان به ویژه قشر سیاسی نیازمند است.

تاکید ما بر حکومت نیز این است که فضا را طوری مدیریت کند که ثبات و امنیت دوباره به پایتخت برگردد و قناعت مردم فراهم شود و آنانی را که برتظاهرات‌کنندگان روز جمعه شلیک کرده‌اند به پنجه قانون بسپارد.

یکبار دیگر حملات تروریستی اخیر پایتخت را محکوم می‌کنم و برای افغانستان عزیز صلح و ثبات و آرامش از خدای بزرگ استدعا دارم.

صادق مدبر

رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان

۱۳ جوزای ۱۳۹۶

اشتراک با دوستان: اين صفحه را با دوستان خود از طريق ويب سايت هاي شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

یادداشت سردبیر

حکومت مجبور است که بخش بزرگی از توان و انرژی خود را صرف جلوگیری از چاق شدن بحران کند. حکومت باید اصلاحات اساسی را به صورت فوری در نهادهای امنیتی به گونه‌ای اعمال کند که منجر به بهبود امنیت و استقرار ثبات شود؛ حکومت باید عاملان کشتار تظاهرات اخیر و آنانی را که در تأمین امنیت اجتماعات مردمی سهل‌انگاری کرده‌اند، به پنجه قانون بسپارد، حکومت باید با اصلاح شیوه رفتاری خود، اعتماد بین ...

ادامه مطلب

Editorial

Nonetheless, the concern is that the national unity government account the signed agreement between Afghanistan national intelligence and Pakistan national intelligence reliable and act based on that agreement, Because, nothing has been mentioned within this agreement accounting the agreement “primary proposal”. On the other hand, when the national unity government declared that they have just signed the “primary proposal”, a wave of ...

Read More...

تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت برای حزب انسجام ملی افغانستان محفوظ می باشد. 2017 ©
نقل مطالب با ذکر منبع مانعي ندارد.