حزب انسجام ملی افغانستان

تازه ها: .

پیام محکومیت داکتر صادق مدبر در پیوند به رویداد المناک وزیر اکبرخان

بسم رب الشهداء و الصدیقین

با تأسف و تأثر که دشمنان قسم خورده مردم افغانستان بار دیگر امروز با انجام حمله‌ای ددمنشانه تروریستی در پایتخت کشور، صدها تن از هموطنان بیگناه و بی‌دفاع ما را به خاک و خون کشانیده و خانواده‌های زیادی را در سوگ نشاندند.

اجیران و خودفروختگان استخبارات خارجی که ادعای مبارزه برای اسلام و کشور را دارند، با هدف قراردادن بیگناهان، ویرانی وطن و سایر جنایت‌‌ها آن هم در ماه مبارک رمضان، چه پاسخی خواهند داشت؟! در واقع،‌ آنان نه دغدغه دین را دارند و نه برای کشور می‌جنگند؛ هدف شان جز خشونت و خون‌ریزی چیز دیگری نیست و نخواهد بود.

از سوی دیگر؛ این وظیفه نهادهای کشفی و استخباراتی کشور است که با تدبیر و تلاش جلو چنین فجایع را بگیرند و مکر دشمنان وطن را در نطفه خنثی سازند.

ضمن محکوم نمودن این حمله، برای خانواده‌های شهداء صبر و سلامتی،‌ برای زخمیان شفای عاجل و به شهداء درجات بلند از خداوند متعال استدعا دارم.

صادق مدبر

رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان

10 جوزای 1396

اشتراک با دوستان: اين صفحه را با دوستان خود از طريق ويب سايت هاي شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

یادداشت سردبیر

حکومت مجبور است که بخش بزرگی از توان و انرژی خود را صرف جلوگیری از چاق شدن بحران کند. حکومت باید اصلاحات اساسی را به صورت فوری در نهادهای امنیتی به گونه‌ای اعمال کند که منجر به بهبود امنیت و استقرار ثبات شود؛ حکومت باید عاملان کشتار تظاهرات اخیر و آنانی را که در تأمین امنیت اجتماعات مردمی سهل‌انگاری کرده‌اند، به پنجه قانون بسپارد، حکومت باید با اصلاح شیوه رفتاری خود، اعتماد بین ...

ادامه مطلب

Editorial

Nonetheless, the concern is that the national unity government account the signed agreement between Afghanistan national intelligence and Pakistan national intelligence reliable and act based on that agreement, Because, nothing has been mentioned within this agreement accounting the agreement “primary proposal”. On the other hand, when the national unity government declared that they have just signed the “primary proposal”, a wave of ...

Read More...

تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت برای حزب انسجام ملی افغانستان محفوظ می باشد. 2017 ©
نقل مطالب با ذکر منبع مانعي ندارد.