حزب انسجام ملی افغانستان

تازه ها: .

پیام داکتر صادق مدبر در پیوند به حمله تروریستی بر مقر قول اردوی 209 شاهین

بسم‌الله الرحمن الرحیم

با تأسف دشمنان مردم افغانستان، دیروز (جمعه ـ 1 ثور) خلاف تمام ارزش‌های اسلامی و انسانی با حمله تروریستی بر نمازگزاران در مقر فرماندهی قول اردوی 209 شاهین در ولایت بلخ، شماری از منصوبان جان‌‌برکف اردوی ملی کشور را به شهادت رسانده و تعداد دیگری را مجروح کرده‌اند.

متأسفانه بی‌تدبیری در رهبری نهادهای امنیتی و ضعف در کشف و خنثی‌سازی طرح‌های تروریستی همواره سبب رویدادهای فاجعه‌بار این چنینی شده است و ایجاب می‌کند که هرچه زودتر در نهادهای امنیتی کشور اصلاحات اساسی اعمال گردد.

اینجانب، ضمن محکوم نمودن این حمله تروریستی، برای شهدای رویداد المناک قول اردوی 209 شاهین علو درجات، به زخمی‌ها صحت‌مندی و تندرستی دوباره و به بازماندگان اجر و صبر از خداوند بزرگ مسألت دارم.

صادق مدبر

رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان

کابل ـ 2 ثور 1396 خورشیدی

اشتراک با دوستان: اين صفحه را با دوستان خود از طريق ويب سايت هاي شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!

نظر ها (0)

نام:
آدرس ايميل:
نظر شما:

یادداشت سردبیر

حکومت مجبور است که بخش بزرگی از توان و انرژی خود را صرف جلوگیری از چاق شدن بحران کند. حکومت باید اصلاحات اساسی را به صورت فوری در نهادهای امنیتی به گونه‌ای اعمال کند که منجر به بهبود امنیت و استقرار ثبات شود؛ حکومت باید عاملان کشتار تظاهرات اخیر و آنانی را که در تأمین امنیت اجتماعات مردمی سهل‌انگاری کرده‌اند، به پنجه قانون بسپارد، حکومت باید با اصلاح شیوه رفتاری خود، اعتماد بین ...

ادامه مطلب

Editorial

Nonetheless, the concern is that the national unity government account the signed agreement between Afghanistan national intelligence and Pakistan national intelligence reliable and act based on that agreement, Because, nothing has been mentioned within this agreement accounting the agreement “primary proposal”. On the other hand, when the national unity government declared that they have just signed the “primary proposal”, a wave of ...

Read More...

تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت برای حزب انسجام ملی افغانستان محفوظ می باشد. 2017 ©
نقل مطالب با ذکر منبع مانعي ندارد.