نواز شریف در کابل: برای حل مشکلات مشترکاً کار می‌کنیم

محمد نواز شریف در دیدارش از کابل تأکید کرد که برای حل مشکلات افغانستان و پاکستان مشترکاً با دولت افغانستان کار خواهد کرد. محمد اشرف غنی؛ رییس‌جمهور و نواز شریف؛ نخست‌وزیر پاکستان امروز (سه‌شنبه ـ 22 ثور) در یک نشست خبری در کابل شرکت کردند. در این نشست، روی توسعه روابط میان کابل و اسلام‌آباد و تأمین صلح و ثبات در افغانستان تأکید صورت گرفت. آقای غنی در این نشست ضمن تأکید بر اراده مردم افغانستان به فایق آمدن بر چالش‌های

محمد نواز شریف در دیدارش از کابل تأکید کرد که برای حل مشکلات افغانستان و پاکستان مشترکاً با دولت افغانستان کار خواهد کرد.

محمد اشرف غنی؛ رییس‌جمهور و نواز شریف؛ نخست‌وزیر پاکستان امروز (سه‌شنبه ـ 22 ثور) در یک نشست خبری در کابل شرکت کردند. در این نشست، روی توسعه روابط میان کابل و اسلام‌آباد و تأمین صلح و ثبات در افغانستان تأکید صورت گرفت.

آقای غنی در این نشست ضمن تأکید بر اراده مردم افغانستان به فایق آمدن بر چالش‌های موجود گفت «حکومت وحدت ملی هم وحدت دارد و هم اراده و به قوت به کار خود ادامه می‌دهد.»

نواز شریف در این دیدار وعده سپرد که کشورش همه پروژه‌های ساختمانی نیم‌کاره خود را در افغانستان به پایه اکمال خواهد رساند.

نخست‌وزیر پاکستان را در این سفر راحیل شریف لوی‌درستیز، سرتاج عزیز مشاور امنیت ملی و شمار دیگر از مقام‌های بلندپایه حکومت پاکستان همراهی می‌کنند.

به ادامه سفرهای مقام‌های پاکستانی به کابل پس از ایجاد حکومت وحدت ملی این نخستین سفر نخست‌وزیر پاکستان به کابل است.

پیش‌تر آصف‌علی زرداری و یوسف‌رضا گیلانی مقام‌های پیشین پاکستان به کابل سفر کرده بودند.

0 پیام‌