تازه‌ها:

فرارسیدن عید سعید فطر برای تمام مسلمانان خجسته باد!

مسوولان دفتر مطبوعاتی و سایت حزب انسجام ملی افغانستان، حلول عید سعید فطر را برای تمام مسلمان جهان، مردم عزتمند افغانستان، به ویژه جلالتمآب حامد کرزی؛ رییس جمهوری کشور، اراکین بلند رتبه حکومتی، هیات رهبری حزب انسجام ملی، نمایندگان شورای ملی، مسوولان دستگاه قضایی کشور و مسوولان نهادهای امنیتی تبریک و خجسته باد گفته و از حضرت حق (ج)، سعادت، بهروزی و شادمانی برای شهروندان کشور استدعا دارند. آروز داریم با فرارسیدن عید سعید فطر و به برکت الطاف بی پایان

عید آمد و به شکرانه فرارسیدن عید، خداوند بزرگ را سپاس می گوییم و بر تمام مسلمان جهان، به ویژه مردم بادیانت افغانستان درود می فرستیم.
مسوولان دفتر مطبوعاتی و سایت حزب انسجام ملی افغانستان، حلول عید سعید فطر را برای تمام مسلمان جهان، مردم بادیانت افغانستان، به ویژه جلالتمآب حامد کرزی؛ رییس جمهوری کشور، اراکین بلند رتبه حکومتی، هیات رهبری حزب انسجام ملی، نمایندگان شورای ملی، مسوولان دستگاه قضایی کشور و مسوولان نهادهای امنیتی تبریک و خجسته باد گفته و از حضرت حق (ج)، سعادت، بهروزی و شادمانی برای شهروندان کشور استدعا دارند.
آروز داریم با فرارسیدن عید سعید فطر و به برکت الطاف بی پایان خداوند منان، صلح، ثبات و امنیت در تمام کشور تامین شود و دیگر، شاهد فقر و بدبختی مردم سربلند خود نباشیم.

مسوولان دفتر مطبوعاتی و سایت حزب انسجام ملی افغانستان
کابل – هفتم سنبله 1390

0 پیام‌