سمینار نظارت اجتماعی در شورای ولایتی هرات حزب انسجام ملی برگزار شد+عکس

سمینار نظارت اجتماعی با حضور شخصیت‌های اجتماعی، فرهنگیان و جوانان در دفتر حزب انسجام ملی افغانستان در ولایت هرات برگزار شد.

به تازگی، سیمنار تحت عنوان نظارت اجتماعی با حضور شخصیت‌های اجتماعی، مسئولان دفتر حزب انسجام ملی، و ده‌ها تن از نخبگان و فرهنگیان از سوی دفتر دیدبان شفافیت افغانستان در مقر شورای ولایتی حزب انسجام ملی در هرات برگزار گردید. هدف از برگزاری این سیمنار، آگاهی‌دهی جوانان در قسمت نظارت و مشارکت آنان در پروژه‌های انکشافی محلی بود تا با بسیج و نظارت مردم جلو کم‌کاری‌ها و فساد (حیف و میل پروژه‌های انکشافی) از سوی شرکت‌ها و نهادهای اجرایی گرفته شود.

مسئول اداره شفافیت باور دارد که آگاهی عمومی و بسیج مردمی تنها راهکار مناسب در امر مبارزه با فساد موجود در کشور است.

همچنین آقای شایان مسئول برگزاری این سیمنار همکاری همه جانبه خود در راستایی مبارزه با فساد را اعلام نمود.

در ادامه رضا رضایی که مسئولیت یکی از شوراهای انکشافی را در ناحیه سیزدهم شهر هرات به عهده دارد از کندی همکاری‌ مردم و نقش کم‌رنگ جوانان در سهم‌گیری مسئولیت‌های اجتماعی ابراز نارضایتی نموده و جوانان را برای سهم‌گیری در مسئولیت‌های اجتماعی تشویق و ترغیب نمود.

در پایان محمدعظیم اکبری‌زاده مسئول دفتر هرات حزب انسجام ملی افغانستان ضمن تمجید از حضور شرکت کنندگان؛ تصریح کرد که حزب انسجام ملی در هرات، در زمینه برگزاری چنین برنامه‌هایی آمادگی کامل دارد.

Please follow and like us:
0

0 پیام‌

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial