تازه‌ها:

دیدار با وکلای گذر ناحیه سیزدهم شهر کابل/ اهدای لوح تقدیر نهاد علمی ـ فرهنگی تکاپو

جمعی از وکلای گذر ناحیه سیزدهم شهر کابل با رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی دیدار کردند. در همین حال، نهاد علمی ـ فرهنگی تکاپو لوح تقدیری را به پاس خدمات داکتر مدبر به وی اهدا نمود. آقای عباس سروری، آقای ابراهیم مستعار و رییس برات به نمایندگی از سایر وکلای گذر صحبت نمودند. آنان از مشکلات در غرب کابل به خصوص ناحیه سیزدهم یاد کردند.  همچنان، هیأت رهبری نهاد علمی ـ فرهنگی تکاپو و جمعی از دانشجویان با حضور در دفتر حزب انسجام ملی و از کارکرد داکتر مدبر به عنوان رییس عمومی اداره امور و دارالانشای شورای وزیران کشور با اهدای یک لوح تقدیر قدردانی کردند.

جمعی از وکلای گذر ناحیه سیزدهم شهر کابل با رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی دیدار کردند. در همین حال، نهاد علمی ـ فرهنگی تکاپو لوح تقدیری را به پاس خدمات داکتر مدبر به وی اهدا نمود.

جمعی از وکلای گذر ناحیه سیزدهم شهر کابل عصر امروز (دوشنبه ـ 19 عقرب) در دفتر حزب انسجام ملی افغانستان حضور یافتند و از کارکردهای داکتر مدبر در ریاست عمومی اداره امور و دارالانشای شورای وزیران کشور ستایش کردند.

آقای عباس سروری، آقای ابراهیم مستعار و رییس برات به نمایندگی از سایر وکلای گذر صحبت نمودند. آنان از مشکلات در غرب کابل به خصوص ناحیه سیزدهم یاد کردند.

به تصریح این وکلا، باید پلان اصلاحی در این ناحیه تطبیق گردد تا از مشکلات موجود کاسته شود.

از سویی‌هم، داکتر مدبر ضمن اظهار سپاس از حضور وکلای گذر ناحیه سیزدهم شهر کابل، گفت: «وکلای محترم نواحی همواره در راستای رفع مشکلات مردم تلاش کرده‌اند. حجم مشکلات هم زیاد است و باید به آن رسیدگی صورت گیرد.»

وی همچنان گفت که از حکومت وحدت ملی انتظار همه این است که بتواند برای مردم مصدر خدمت شود و تسهیلات شهری را بهتر فراهم آورد.

اهدای لوح تقدیر نهاد علمی ـ فرهنگی تکاپو


همچنان، هیأت رهبری نهاد علمی ـ فرهنگی تکاپو و جمعی از دانشجویان با حضور در دفتر حزب انسجام ملی و از کارکرد داکتر مدبر به عنوان رییس عمومی اداره امور و دارالانشای شورای وزیران کشور با اهدای یک لوح تقدیر قدردانی کردند.

آنان گفتند که مدیریت سالم در حکومت قبلی و تفکر فراملیتی داکتر مدبر همواره به یاد مردم خواهد بود و خدمات ارزنده وی فراموش ناشدنی است.

همچنان این هیأت تصریح کرد که در سیزده سال گذشته، برای علم‌آموزی فرصت بهتری فراهم شد. به گفته آنان، خوشبختانه در این عرصه پیشرفت‌های چشم‌گیری نیز مردم افغانستان داشتند؛ اما این عرصه مستلزم حمایت بیش‌تر است.

داکتر مدبر نیز ضمن سپاس‌گزاری از اهدای لوح تقدیر، بر فعالیت‌های علمی شهروندان کشور تأکید کرد. وی در ادامه اظهار داشت که تنها با علم و دانش می‌توان کشور را به سوی بهبودی سوق داد.

وی همچنان برای نهاد علمی ـ فرهنگی تکاپو و سایر نهادهای آموزشی و محصلان کشور از خداوند بزرگ (ج) موفقیت آرزو کرد.

0 پیام‌