دیدارهای صمیمانه مردم با داکتر مدبر

داکتر مدبر که برای تداوی بیماری‌اش به خارج کشور سفر کرده بود، پس از صحت‌یاب شدن دوباره به کشور برگشت. به همین بهانه، اقشار مختلف مردم به دیدار وی شتافتند و از صحتمند شدن وی ابراز خرسندی کردند. طی روز‌های اخیر، شماری از مقام‌های بلندپایه حکومتی، اعضای شورای ملی، علما و متنفذان اقوام، اعضای شورای رهبری حزب انسجام ملی، کمیته‌های مرکزی و شوراهای ولایتی این حزب، شماری از استادان دانشگاه‌های دولتی و خصوصی، فعالان سیاسی و مدنی، نهادهای فرهنگی ـ اجتماعی، انجمن‌های ورزشی و جمع کثیری از مردم نواحی مختلف شهر کابل با داکتر صادق مدبر؛ رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان در دفتر مرکزی این حزب دیدار کردند.

 

داکتر مدبر که برای تداوی بیماری‌اش به خارج کشور سفر کرده بود، پس از صحت‌یاب شدن دوباره به کشور برگشت. به همین بهانه، اقشار مختلف مردم به دیدار وی شتافتند و از صحتمند شدن وی ابراز خرسندی کردند.

طی روز‌های اخیر، شماری از مقام‌های بلندپایه حکومتی، اعضای شورای ملی، علما و متنفذان اقوام، اعضای شورای رهبری حزب انسجام ملی، کمیته‌های مرکزی و شوراهای ولایتی این حزب، شماری از استادان دانشگاه‌های دولتی و خصوصی، فعالان سیاسی و مدنی، نهادهای فرهنگی ـ اجتماعی، انجمن‌های ورزشی و جمع کثیری از مردم نواحی مختلف شهر کابل با داکتر صادق مدبر؛ رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان در دفتر مرکزی این حزب دیدار کردند.

آنان از بازگشت مع‌الخیر داکتر مدبر از سفر برای تداوی بیماری ایشان به خارج کشور و صحت‌یاب شدن دوباره وی ابراز خرسندی نمودند.

آنان بازگشت داکتر مدبر در شرایط حساس به کشور را مایه امیدواری برای مردم دانستند و از خداوند برای وی طول عمر با برکت نمودند.

به تصریح آنان، مردم از دولت وحدت ملی حمایت می‌کنند و برحفظ دست‌آورها تأکید می‌نمایند. دولت وحدت ملی، باید گام‌های استواری به منظور بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی بردارد و برای تأمین صلح و آوردن امنیت در کشور تلاش جدی نماید.

آنان تأکید کردند که داکتر مدبر یکی از بهترین مدیران و کدرهای این مملکت هست و دولت وحدت ملی باید از تجربه‌ها و ظرفیت‌های وی استفاده کند.

از سویی‌هم، داکتر مدبر ضمن ابراز تسلیت به مناسبت ایام عزاداری نوه گرامی رسول اکرم (ص) و فرارسیدن عاشورای حسینی، از خداوند (ج) خواست تا به برکت خون شهدای کربلا صلح و ثبات و آرامش را به مردم رنج‌دیده کشور برگرداند.

داکتر مدبر با اشاره به انتخابات گذشته و تشکیل حکومت وحدت ملی، گفت که انتظار همه مردم این است که این حکومت بتواند به رنج‌های مردم مرحم بگذارد.

رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان اعلام نتیجه نهایی شوراهای ولایتی را پایان یک انتظار طولانی دانست و برای پیروز شدگان، تبریک گفت و آرزوی موفقیت کرد.

با این حال، شماری از بزرگان و متنفذین ولایت میدان‌وردک، با حضور در دفتر مرکزی حزب انسجام ملی افغانستان، از شفایافتن دوباره داکتر مدبر اظهار خرسندی کردند. آنان ضمن تمجید از خدمات آقای مدبر برای مردم، حضور دوباره وی را به کشور مایه امیدواری دانستند.

به تاکید آنان باید دولت وحدت ملی از اندوخته‌ها و مدیریت عالی شخصیت‌های همچون داکتر مدبر استفاده کند.

همچنان، مسوولان اتحادیه جوانان روشن افغانستان ضمن حضور در دفتر مرکز حزب انسجام ملی افغانستان و اهدای لوحه تقدیر به داکتر مدبر، از زمینه‌سازی آقای مدبر به منظور حضور شایسته جوانان در رده‌های مختلف حکومت ستایش کردند.

سخنگوی اتحادیه جوانان روشن تصریح کرد که این اتحادیه تحت حمایت‌های داکتر مدبر می‌خواهد در آینده نقش برجسته‌تری را در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی ایفا کند.

«داکتر مدبر از بنیان‌گذاران نظام دمکراتیک افغانستان»

از سویی‌هم، مسوولان فدراسیون ملی موی‌تای حرفه‌ای افغانستان، لوح تقدیری را به پاس خدمات ماندگار و حمایت از قشر جوان به ویژه ورزشکاران به رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی اهدا کردند و از خداوند بزرگ (ج) موفقیت‌های بیش‌تر وی را در راستای خدمت‌گذاری به مردم افغانستان خواستار شدند. آنان تصریح کردند که صحت‌مندی و بازیابی سلامتی داکتر مدبر مایه مسرت همگان است.

عبدالغفار مهرپرور؛ رییس فدراسیون ملی موی‌تای حرفه‌ای افغانستان اظهار داشت که داکتر مدبر از بنیان‌گذاران نظام اسلامی و دمکراتیک افغانستان است. وی افزود: «بدون شک ما و آیندگان از شما به عنوان اسطوره‌های این دوره طلایی یاد خواهیم کرد.»

در همین حال، داکتر مدبر ضمن اظهار قدردانی از حضور ورزشکاران، تصریح کرد که با دعای دوستان اکنون صحت‌یاب شده است و همچنان در خدمت مردم افغانستان خواهد بود.

رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان افزود که حمایت از قشر جوان را یک رسالت برای خود می‌داند؛ زیرا جوانان سرمایه‌های این ملت است و به هرمیزانی که جوانان در راستای علم‌آموزی و بلندبردن ظرفیت‌های شان حمایت شوند، به همان میزان، آینده کشور درخشان خواهد بود.

«داکتر مدبر سرمایه‌ مردم افغانستان است»

همچنان شماری از متنفذین و بزرگان نواحی شهر کابل، آقای مدبر را از سرمایه‌های مردم افغانستان دانستند و اظهار داشتند که دولت وحدت ملی نیازمند کدرهای فرهیخته‌ای همچون داکتر مدبر هست.

آنان گفتند که نظم و انضباط در اداره امور کشور محصول تلاش‌ها، پشتکار و مدیریت عالی آقای مدبر بود. به گفته آنان آقای مدبر با حسن تدبیر و رهبری سالم توانست این اداره را به یکی از تأثیرگذارترین و پرکارترین اداره دولتی تبدیل کند.

همچنان مسوولان نهضت فکری افغانستان با حضور در دفتر مرکزی حزب انسجام ملی افغانستان ضمن خرسندی از شفایافتن داکتر مدبر و بازگشت به کشور، خواستار یافتن راه‌حلی به مشکلات تحصیلی جوانان در ولایت‌ها شدند. آنان گفتند در شماری از ولسوالی‌های دوردست نیاز است تا برای جوانان مراکز آموزشی راه‌اندازی شود.

در همین حال، داکتر مدبر ضمن سپاس‌گزاری از حضور صمیمانه مردم و ابراز احساسات پاک آنان، تصریح کرد که همواره در راستای خدمت به مردم تلاش کرده و از این به بعد نیز در خدمت مردم خواهد بود.

قابل یادآوری است؛ داکتر مدبر که چندی پیش برای تداوی‌اش به خارج کشور سفر کرده بود، نیمه‌های هفته گذشته به کشور بازگشت.

Please follow and like us:
0

0 پیام‌

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial