به منظور برگزاری مراسم تحلیف؛ رییس‌جمهور با کاندیداها دیدار کرد

رییس‌جمهور کرزی در دیدار با کاندیداهای ریاست‌جمهوری گفته است که آمادگی کامل در راستای برگزاری مراسم تحلیف رییس‌جمهور آینده وجود دارد. وی از کاندیداها نیز خواسته تا در این راستا همکاری کنند. دفتر رسانه‌های ریاست‌جمهوری با انتشار خبرنامه‌ای اعلام کرد که صبح امروز (یک‌شنبه ـ 2 سنبله) رییس‌جمهور با عبدالله عبدالله و اشرف‌غنی احمدزی دیدار کرده است. در این دیدار، در مورد تاریخ برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهور جدید گفت‌وگو شده است. در این خبرنامه؛ اما از تاریخ دقیق برگزاری مراسم تحلیف چیزی گفته نشده است.

 

رییس‌جمهور کرزی در دیدار با کاندیداهای ریاست‌جمهوری گفته است که آمادگی کامل در راستای برگزاری مراسم تحلیف رییس‌جمهور آینده وجود دارد. وی از کاندیداها نیز خواسته تا در این راستا همکاری کنند.

دفتر رسانه‌های ریاست‌جمهوری با انتشار خبرنامه‌ای اعلام کرد که صبح امروز (یک‌شنبه ـ 2 سنبله) رییس‌جمهور با عبدالله عبدالله و اشرف‌غنی احمدزی دیدار کرده است.

در این دیدار، در مورد تاریخ برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهور جدید گفت‌وگو شده است. در این خبرنامه؛ اما از تاریخ دقیق برگزاری مراسم تحلیف چیزی گفته نشده است.

همچنان در این جلسه از کاندیداها خواسته شده که با هم‌دیگر در زمینه تسریع روند تفتیش آرا همکاری بیش‌تر نمایند تا مراسم تحلیف رییس‌جمهور جدید هرچه زودتر برگزار گردد.

آقای کرزی با بیان این که حکومت برای برگزاری مراسم تحلیف، آمادگی کامل دارد، از کاندیداها خواسته تا برای برگزاری این مراسم، همکاری لازم نمایند.

همچنان، شرکت کنندگان جلسه خاطر نشان کرده‌اند که طولانی شدن روند انتخابات بر تمامی ابعاد زندگی روزمره مردم، به ویژه امنیت، اقتصاد و امور حکومت‌داری تاثیر منفی گذاشته و ایجاب می‌نماید که این روند هرچه زودتر پایان یابد.

از سویی‌هم، هردو کاندیدا در طول یک هفته اخیر، چندین‌بار با هم نشست داشته‌اند و روی تشکیل حکومت آینده گفت‌وگو کرده‌اند.

Please follow and like us:
0

0 پیام‌

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial