تازه‌ها:

با حضور مسوولان ارشد؛ “همایش معارفه اعضای جدید” حزب انسجام ملی برگزار شد

«همایش معارفه اعضای جدید» روز گذشته (16 سرطان) توسط کمیته تشکیلات حزب انسجام ملی افغانستان با حضور رییس شورای رهبری، معاون، شماری از اعضای شورای رهبری، رییسان کمیته‎های مرکزی و اعضای جدید حزب انسجام ملی افغانستان برگزار گردید. رییس شورای رهبری که نخستین سخنران محفل بود، تصریح کرد که حزب انسجام ملی، یک جریان فراگیری سیاسی است و هر افغان می تواند با پذیرش اساس‎نامه و مرام‎نامه، به عضویت حزب درآید

«همایش معارفه اعضای جدید» روز گذشته (16 سرطان) توسط کمیته تشکیلات حزب انسجام ملی افغانستان با حضور رییس شورای رهبری، معاون، شماری از اعضای شورای رهبری، رییسان کمیته‎های مرکزی و اعضای جدید حزب انسجام ملی افغانستان برگزار گردید.
در این همایش، رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان، میلاد مبارک حضرت مهدی موعود (عج) را به تمامی منتظران به ویژه مسلمانان جهان تبریک گفت.
وی، حزب انسجام ملی را حزب فراگیر دانست و تاکید کرد: هرکسی از هرگوشه‎ کشور که خواستار عضویت حزب باشد، می‎تواند با پذیرش اساس‎نامه و مرام‎نامه، به عضویت حزب درآید. رییس شورای رهبری حزب انسجام ملی افغانستان گفت که این حزب نمی‎خواهد تجربه تلخ سایر احزاب را تکرار کند. وی افزود: انسجام ملی می‎تواند زمینه یک‎سان پیشرفت و ترقی را برای تمامی اعضا فراهم کند.
رییس شورای رهبری انسجام ملی همچنان، با اشاره به اوضاع جاری کشور اظهار داشت که جوانان، روشن‎فکران و تمامی مردم افغانستان متوجه اوضاع دقیق کشور باشند و تلاش نمایند تا نگرانی‎های مطرح شده در پیوند به افغانستان پس از 2014 به واقعیت تبدیل نشود.
حجت‎الاسلام محمدامیر باذل؛ رییس شورای ولایتی میدان وردک حزب انسجام ملی افغانستان نیز در این همایش، پیرامون پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) سخنرانی کرد. آقای باذل، تاکید کرد که منتظران آن حضرت باید خود را آماده کنند، تا زمینه ظهور آن حضرت فراهم شود. همچنان محمدحسین جوهری؛ عضو کمیته فرهنگی حزب انسجام ملی در این همایش، در مورد دلایل پیوستن خود و دیگر همکاران خود را به حزب بیان کرد و گفت که حزب انسجام ملی به عنوان یک حزب جوان و با اندیشه جوان مطرح است.
رمضان رحیمیان؛ رییس کمیته تشکیلات شورای ولایتی کابل حزب انسجام ملی در مورد تعریف حزب و وفادار ماندن اعضا به حزب سخنرانی کرد.  در بخش دیگر این همایش، هادی توحیدی؛ معاون کمیته تشکیلات حزب انسجام ملی به سایر اعضای تازه پیوسته به حزب انسجام ملی افغانستان در مورد خط مشی اساسی این حزب معلومات ارائه کرد.

0 پیام‌